Ewelina Krupniewska

tel.: +48 606 737 484

 

Ewelina KrupniewskaJestem psychologiem i certyfikowaną psychoterapeutką Gestalt. Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, a następnie czteroletnią Szkołę Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. W roku 2008 wraz z koleżankami stworzyłam THERAPEUTICUS. Certyfikat Psychoterapeuty Gestalt uzyskałam w roku 2013.

 

Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię osób dorosłych i dzieci. Pomagam osobom cierpiącym na depresję, zaburzenia odżywiania (anoreksję, bulimię, otyłość), nerwicę, mającym trudności w relacjach z innymi ludźmi i budowaniu związków, doświadczającym kryzysu, cierpiącym z powodu niskiej samooceny. Wierzę, że w każdym człowieku jest potencjał do zmiany na lepsze, nawet jeśli kryzys trwa już długo, a kluczem może być zbudowanie opartej na zaufaniu, życzliwości i szacunku relacji terapeutycznej.

 

Rodzicom pomagam zrozumieć dzieci, rozwiać wątpliwości i obawy związane z ich rozwojem oraz dopasować metody wychowawcze do indywidualnych potrzeb rodzica i dziecka.

Prowadzę konsultacje psychologiczne i terapię dzieci nieśmiałych, wycofanych, mających trudności w kontaktach z rówieśnikami, nadpobudliwych, mających trudności w adaptacji do przedszkola lub szkoły (fobia szkolna) lub przeżywających sytuację kryzysową.

Swoją pracę regularnie superwizuję.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.

Jestem mężatką i mamą trzech synów.