Bogumiła Jankowska

tel.: +48 502 599 372

Jestem coachem i psychoterapeutą.

Od kilkunastu lat wspieram ludzi w obszarze rozwoju kompetencji zawodowych co jednocześnie przekłada się również na ich życie osobiste. Działam w obszarze HR, a specjalizuję się w szkoleniach i coachingu. Wspieram swoich klientów w rozwoju kompetencji osobistych i menedżerskich. Przez ostatnie lata rozwijałam ich w zakresie rozwoju umiejętności interpersonalnych (m.in. z obszaru komunikacji, prezentacji, budowania zespołu, innowacyjności, kreatywnego myślenia) oraz usprawniania i zmiany procesów.

Wierzę, że każdy może znaleźć satysfakcjonującą drogę zawodową i znaleźć równowagę pomiędzy pracą a życiem po pracy. W pracy z klientami dbam o to, aby mogli być w zgodzie z sobą gdziekolwiek są i czerpali ze wszystkich osobistych zasobów.

W swoje pracy coacha i psychoterapeuty sięgam do doświadczeń zdobytych w pracy zawodowej i licznych szkoleń w których uczestniczyłam. Zaczęłam karierę od pracy w firmie szkoleniowej ACT Advanced Corporate Training a następnie doświadczenie zdobywałam w szkoleniach i HR w międzynarodowych korporacjach, zajmując się strategią rozwoju pracowników tych firm. Równolegle szkoliłam się w Szkole Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych prowadzonej przez Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. A w kolejnym kroku przygotowała się do pracy w roli coacha w Coaching Center. W pracy coacha i psychoterapeuty sięgam po wszystkie zasoby z pożytkiem dla klientów integrując wiedzę z psychologiczną i biznesową.

W wolnych chwilach relaksuje się przy dobrej książce, eksperymentach kulinarnych i ciekawych dyskusjach o życiu z przyjaciółmi.